Máte doma například multifunkční tiskárnu značky Brother? Možná by vás tedy zajímaly bližší informace ohledně této značky. Společnost Brother existuje na trhu již více než 100 let a v Evropě je známa už přes 50 let.

Na našem trhu společnost Brother nabízí široký sortiment produktů určených pro tisk, zvláště multifunkční inkoustové tiskárny včetně náplní, laserové/LED tiskárny, spotřební materiál jako jsou tonery, inkousty, náplně pro tiskárny, faxy a multifunkční zařízení, nebo pásky pro tisk štítků.

Pokud tedy vlastníte například laserovou tiskárnu Brother, jistě vás bude zajímat, jak a kde si obstarat ten nejvhodnější toner Brother právě pro vás. Náhradní náplň do tiskárny naleznete snadno.

V první řadě musíte znát přesný typ vaší tiskárny, který pravděpodobně bude umístěn přímo   na štítku tiskárny. Dále je potřeba se rozhodnout, jaký typ náplně si chcete pořídit. Vybírat si můžete jak z originálních, tak i plně kompatibilních alternativních náplní. Vždy je potřeba pečlivě vybrat správného dodavatele, který garantuje kvalitu svých produktů, jehož kompatibilní laserové tonery jsou na vysoké úrovni a nezaostávají za originálními náplněmi ani kapacitou, ani kvalitou.

toner Brother

Pokud tedy přemýšlíte o nákupu originální náplně s černou barvou, můžeme uvést příklad –Toner Brother TN-2120 ( TN2120 ) originální černý, jehož kapacita je cca 2600 stran A4 při 5% pokrytí tisku.

Toner Brother TN-11BK ( TN11BK ) originální černý, jehož kapacita je cca 8500 stran A4 při 5% pokrytí tisku.

Pokud byste raději dali přednost nákupu alternativní náplně, můžeme pro příklad uvést –

Toner Brother TN-2120 – TN2120 kompatibilní černý, toner Armor OWA, jehož kapacita je cca 2600 stran A4 při pokrytí 5% tisku. Tato kompatibilní tonerová kazeta je vyrobena francouzskou firmou ARMOR a je určena pro tiskárny Brother.

Toto byla jen velmi malá ukázka z možností, kterých je na trhu široká škála a jistě si na trhu vyberete spolehlivého dodavatele.