Asi většina z nás ráda tráví čas venku, v přírodě, ale jistě se shodneme na tom, že to má i svá úskalí. Ne vždy je počasí z našeho hlediska ideální, a když máme například v úmyslu uspořádat párty na zahradě, vzniká problém, jak vyřešit případnou nepřízeň počasí, ať už se jedná o déšť, vítr, nebo nadměrné horko. Řešením v takovém případě mohou být zahradní párty stany, které se těší čím dál větší oblibě.

Pokud se tedy rozhodnete uspořádat pod širým nebem rodinnou oslavu, ať už menší zahradní párty, nebo rovnou svatbu, či větší firemní oslavu, určitě se zamyslete, zda by pro vás vhodný zahradní párty stan nebyl tím pravým řešením.

Zahradní party stany se v dnešní době vyrábějí v mnoha různých variantách a rozhodně lze říci, že je z čeho vybírat. Na trhu je nepřeberné množství rozměrů párty stanů od nejmenších 2 x 2 m, 3 x 3 m, přes nejčastěji využívané 3 x 6 metrů, či 6 x 12 metrů, které se hodí pro větší párty. Pokud by vám ani tato velikost nestačila, nebývá problém postavit vedle sebe několik stanů a vzájemně je propojit.

Ani při výběru barvy se nemusíte nijak omezovat, v nabídce bývá na výběr z mnoha barev, takže můžete pohodlně sladit své barevné představy. Pokud se jedná o slavnostnější oslavu, jakou je například svatba, můžete party stan doplnit i o romantický baldachýn. Samozřejmostí jsou i podlahy, které se instalují zároveň se stany.

Stany mohou mít i odnímatelné boční stěny, které umožňují různá variabilní řešení, dají se použít i sítě proti obtížnému hmyzu.

Ať už je tedy váš požadavek na párty stan jakýkoliv, vždy lze nalézt uspokojivé řešení. Stačí se obrátit na seriózní firmu, zabývající se půjčováním zahradních párty stanů a předložit jim svůj požadavek. Zkušení pracovníci vám poradí při výběru velikosti, vhodného materiálu i barev a následně zajistí dopravu i případnou instalaci párty stanu.