Dřevěné hodinky vám dovolí mít kus přírody neustále blíže než na dosah ruky

Naše hodinky ukazují správný čas a drží pohromadě díky kvalitnímu zpracování dřeva, švýcarským strojkům Quartz, sklíčkům šroubkům i sponám. Jsou vysoce kvalitní a mají skvělý design.

Dřevo k výrobě hodinek je vždy poctivě vysušené, a právě to je na výrobu hodinek nejlepší. Použité jsou nádherné české dřeviny, jako třeba javor, ale i olivovník, zebrano, marocká túje, santalové či teakové dřevo či bambus. Dřevo je již po staletí využíváno jako nepostradatelný materiál i v oboru šperkařství a doplňků. Právě dřevo lze vnímat jako materiál, ze kterého se dají vytvářet hotová uměleckého díla. Každý strom má vlastní historii a texturu. Na celém světě nenajdete dva stejné a stejně tak nikdy nenajdete dvoje zcela stejné dřevěné hodinky. Co kus, to originál. Originalitu hodinek navíc lze umocnit možností vlastního gravírování.

Jak si ideálně změřit své zápěstí, aby hodinky seděly

Pokud nemáte po ruce krejčovský metr, stačí vzít třeba provázek nebo proužek papíru a obepnout si jej kolem ruky v místě zápěstí. Proužek povolte a naopak utáhněte tak, jako by to byly již hotové hodinky, které chcete nosit na své ruce. Označte si, kam až zasahoval konec papíru a pak tuto zachycenou délku změříte zcela jednoduše pravítkem. Jen pro orientaci dodáváme, že ženy mívají v průměru zápěstí mezi 15 až 18 cm a muži 16 až 19 cm.

dřevěné hodinky

Dřevěné hodinky jako šperk

Přírodní materiál, kvalitní zpracování a jedinečnost zpracování, to charakterizuje naše originální dřevěné hodinky. Tři důvody, proč si je zamilujete. Objevte hodinky inspirované jednoduchostí a nebývalou krásou naší přírody. S našimi dřevěnými hodinkami vám čas bude utíkat v dokonalé symbióze. Jsou totiž vyráběny čistě ze dřeva a mezi jejich přednosti patří zejména pevnost, odolnost a lehkost. Vybírat můžete z mnoha barevných odstínů, kreseb dřeva a designů, z nichž každý oplývá svou jedinečností. Hodinky jsou osazeny kvalitními strojky Quartz, proslulými svojí kvalitou. Strojky tak zaručují kvalitu a preciznost chodu hodinek.

O dřevěných hodinkách

Pokud máte rádi moderní technologie a tvary, propojte moderní svět s kvalitou přírodních materiálů. Nabízíme vám dřevěné hodinky, které tyto vlastnosti splňují a to dává hodinkám zcela nový rozměr. Sázíme na exklusivní design hodinek a nabízíme tvary a křivky, které jsou moderní a ladí s materiálem, ze kterých jsou dřevěné hodinky vyrobeny. Každý si u nás svůj design hodinek vybere. Máme na výběr z kulatých i hranatých hodinek s různými druhy ciferníků a jejich označením. Společně s American Forests, organizací, která chrání a obnovuje životní prostředí, při zakoupení hodinek bude zároveň vysazen jeden strom s cílem vysázet jich 100 milionů do roku 2020. I vy tak můžete přispět k ochraně životného prostředí, když si hodinky dřevěné zakoupíte.