Přemýšlíte nad investicí do kvalitního linkbuildingu a nevíte, jaký rozpočet si připravit?

Linkbuilding Cena se odvíjí od několika kritérií:

  1. Síla Vaší konkurence
  2. Současná síla Vašeho webu
  3. Konkurečnost klíčových slov

Pokud máte např. již celkem dobře rozjetý web, který již má nějakou tu historii, zpětné odkazy a marketing za sebou, pak může stačit velice málo a dostaví se obrovské výsledky. Jinak na tom samozřejmě bude zcela nový web.

Obecně doporučuji začít do začátku s 4000Kč za měsíc a následně sledovat, jak se to hýbe. Může se stát, že již první měsíc dosáhnete cílených výsledků a nebudete již muset pokračovat.

Linkbuilding je investice, která se vyplatí. Bude Vám pravidelně přinášet cílenou návštěvnost a to hlavně i v době, kdy již žádný další linkbuilding neplatíte.

Základním předpokladem úspěchu je správný výběr klíčových slov. K tomu potřebujete analýzu klíčových slov. Její cena se pohybuje od 900Kč. Budete tak mít jistotu, že cílíte na klíčová slova, která někdo opravdu hledá a že je reálné se na ně umístit.

Dalším stavebním kamenem je text na Vašem webu. Ujistěte se, že na Vašem webu se opravdu vyskytují kvalitní informace, které návštěvníkovi dají to, co hledá. Nejdůležitější je zde opravdu návštěvnost. Když bude s Vaším webem spokojen, Google Vás za to ocení.

Jak Google zjistí, že je návštěvník spokojen? Pozná to z mnoha kritérií. Mezi nejčastější lze zařadit tzv. bounce rate – tzn. míra okamžitého opuštění stránky (pokud je vysoká, pak je Googlu více než jasné, že návštěvník nenašel, co hledal a tak hledá dál), dále čas strávený na Vašem webu a počet prohlížených stránek.

Ve chvíli, kdy máte vhodná klíčová slova a kvalitní text, můžete se pustit do linkbuildingu. Kvalitní linkbuilding seženete např. na webu kvalitnizpetneodkazy.cz, kde si můžete vše domluvit přesně podle svých představ.